משכנתא משלימה


בית שמשלמים עליו משכנתא וקופת חיסכון

רכישת דירה היא ככל הנראה העסקה הפיננסית היקרה ביותר בחייהם של אנשים רבים בישראל והעלויות של נכסי נדל״ן ממשיכות ועולות מידי שנה. ההון העצמי של רוכשי הדיור אינו מספיק כדי לממן את הקנייה ברוב המקרים, כך שלקיחת משכנתאות הפכה לעניין שבשגרה.

המדינה גם היא מציעה אופציות מסוימות למחוסרי דיור, כאשר ניתן להגיש בקשה לזכאות משכנתא שמתאפיינת בהטבות ספציפיות. במידה והלוואת הדיור המוצעת בהסדר זה אינה מספקת, הלווה צריך לחפש אופציות נלוות ולקחת משכנתא משלימה שבאה לעלות את הסכום של האשראי המתקבל עד למחירה של הדירה המבוקשת.

אופציות זמינות לקבלת משכנתא משלימה

לקוחות שמעוניינים לקחת הלוואות דיור נוספות על המשכנתא במסגרת הזכאות שלהם, יכולים לעשות זאת בדומה לתהליך של בחירה במשכנתא רגילה. למעשה, שתי המשכנתאות הן נפרדות לחלוטין, כך שההחזר החודשי יהיה מחולק לשני תשלומים שונים. בעת העסקה, הבנקים לוקחים בחשבון את כל המאפיינים החשובים, שמבטיחים את ההחזר המסודר של ההלוואה – יכולת השתכרות, היסטוריית אשראי, השכלה, מקומות עבודה קודמים, הוצאות קבועות ועוד.

בנוסף לכך, כל ההגבלות של בנק ישראל עומדות בעינן, כך שלא ניתן לקחת הלוואות עם ריבית משתנה מעל שליש מהמשכנתא והמימון הבנקאי לא יעלה על אחוז מקסימאלי מסוים. מכיוון שהעלויות של משכנתא הן גבוהות במיוחד, ההמלצה היא לפנות ליעוץ ולבנות תמהיל בהתאם למאפיינים האישיים של הלווה. פעולה זו יכולה להביא לחיסכון של עשרות אלפי שקלים.

אנו בפורטל הלוואות אקספרס מציעים לך את האפיקים המשתלמים ביותר של הלוואות צרכניות ועסקיות בהתאם למאפיינים האישיים שלך. סיוע של אנשי מקצוע בעלי ניסיון יכול להביא בהחלט להוזלה משמעותית בעלויות האשראי וגם להגדיל את הסיכויים לאישור חיובי של ההלוואה.
אם אתה חושב לקחת משכנתא משלימה, בהחלט הגעת למקום הנכון. לצורך כך, כל מה שעליך לעשות, הוא למלא את הפרטים האישיים שלך בטופס שנמצא בעמוד זה ואנו מבטיחים שהנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר טלפוני בהקדם האפשרי.