משכנתאות לכיסוי חובות


מחשבון, משקפיים וכסף

המונח משכנתא מתקשר עבור רוב האנשים עם הלוואות שנוהגים לקחת בבנקים לצורך רכישת דירה, משא ומתן מול קבלנים, רישום בטאבו, הון עצמי מינימאלי ועוד. אולם, קיימת בישראל גם רמה אחרת של משכנתאות שנלקחות למטרות אחרות, כמו כיסוי חובות, הוצאות שוטפות והשקעות בעסק. מכיוון שהלוואות דיור מסוג זה שונות במידה מסוימת ממשכנתאות רגילות, ייעוץ מקצועי וסקר שוק יכולים בהחלט להביא לבחירה באופציה משתלמת יותר.

חייבים לציין, כי כאשר מחליטים להתרחק מהאפיקים הסטנדרטיים יותר ולפנות לשוק החוץ בנקאי שעוסק באשראי מסוג זה, יש להיזהר במיוחד מהתקשרות עם חברות וגורמים מפוקפקים. פנייה למומחים של הלוואות אקספרס יכולה לעזור בנושא ולמנוע עוגמת נפש בהמשך.

 אפיקים זמינים של משכנתאות לכיסוי חובות

בעלי דירה שנכנסו לחובות וזקוקים לאשראי כדי לשלם אותם במהירות, יכולים לעשות שימוש באופציה של משכנתאות לכיסוי חובות.  הלוואה מסוג זה מאפשרת לבעלי הדירה לקבל סכום באחוז גבוה ביחס לשווי הדירה (עד כ-50%) וזאת בתנאי שאין משכנתא קיימת על הדירה.

היתרון הגדול של משכנתא על דירה קיימת הוא, כי היא נותנת אפשרות מהירה ובטוחה למדי לקבל סכומי כסף גבוהים לאנשים שנמצאים בסיטואציה פיננסית מורכבת. מכיוון שהבנקים מקבלים לידיהם ביטחונות ברמה גבוהה, הם יכולים להציע תנאים משתלמים למדי ללווים וריביות נמוכות באופן יחסי.

היעד העיקרי של פורטל הלוואות אקספרס הוא קודם כל לאפשר השוואה אובייקטיבית בין מסלולי הלוואות שונים ולאחר מכן להתאים את האפיק האטרקטיבי ביותר לכל לקוח, תוך כדי התייחסות לעלות הריבית, עמלות, הצמדות ומאפיינים נוספים. אתר הלוואות אקספרס פורס בפני מבקשי ההלוואות את ההצעות של גופים פיננסיים בנקאיים וחוץ בנקאיים, כאשר ניתן לאתר גם אפשרויות שפחות מוכרות לציבור הרחב.

במידה ואתה מעוניין לקבל סיוע בתהליך לקיחת ההלוואה מהמומחים שלנו ולהגדיל את סיכוייך מול החברה המלווה, אנו מזמינים אותך להשאיר את פרטיך באתר והנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.